Reklamácia

PRÁVA Z VADNÉHO PLNENIA

ADRESA PRE ZASIELANIE REKLAMÁCIÍ, ODSTÚPENIE OD KÚPNEJ ZMLUVY: 

Forcell.sk
Dr. Martínka 1590/6
(Obchodní centrum ŠPALÍČEK, 2. patro, červená)
700 30 Ostrava - Hrabůvka
ČR
+420 608 717 195
info@forcell.sk

PRACOVNÁ DOBA

Pondelok
Utorok
Streda
Štvrtok
Piatok
Sobota
Nedeľa
07:30 - 16:30
07:30 - 16:30
07:30 - 16:30
07:30 - 16:30
07:30 - 16:00
Zatvorené
Zatvorené

POSTUP PRI REKLAMÁCII

Ak nie ste s tovarom spokojní, alebo ste našli na výrobku nejakú vadu je možné naň uplatniť reklamáciu.

7.1. Práva a povinnosti zmluvných strán ohľadne práv z chybného plnenia sa riadi príslušnými všeobecne záväznými predpismi (najmä ustanoveniami § 1914 až 1925, § 2099 až 2117 a § 2161 až 2174 Občianskeho zákonníka).

7.2. Predávajúci zodpovedá kupujúcemu, že tovar pri prevzatí nemá vady. Najmä predávajúci zodpovedá kupujúcemu, že v čase, keď kupujúci tovar prevzal:

  • 7.2.1. má tovar vlastnosti, ktoré si strany dohodli, a chýba ak dojednania, má také vlastnosti, ktoré predávajúci alebo výrobca opísal alebo ktoré kupujúci očakával vzhľadom na charakter tovaru a na základe reklamy nimi vykonávané,
  • 7.2.2. sa tovar hodí k účelu, ktorý pre jeho použitie predávajúci uvádza alebo ku ktorému sa tovar rovnakého druhu bežne používa,
  • 7.2.3. tovar zodpovedá kvalitou alebo prevedením dohovorené vzorky alebo predlohe, ak bola akosť alebo prevedenie určené podľa dohodnutého vzorky alebo predlohy,
  • 7.2.4. je tovar v zodpovedajúcom množstve, miere alebo hmotnosti a
  • 7.2.5. tovar vyhovuje požiadavkám právnych predpisov.

7.3. Ustanovenia uvedené v čl. 7.2 obchodných podmienok sa nepoužijú u tovaru predávaného za nižšiu cenu na vadu, pre ktorú bola nižšia cena dohodnutá, na opotrebenie tovaru spôsobené jeho obvyklým užívaním, u použitého tovaru na vadu zodpovedajúce miere používania alebo opotrebenia, ktorú tovar mal pri prevzatí kupujúcim, alebo ak to vyplýva z povahy tovaru.

7.4. Ak sa prejavia vada v priebehu šiestich mesiacov od prevzatia, má sa za to, že tovar bol chybný už pri prevzatí.

7.5. Práva z chybného plnenia uplatňuje kupujúci u predávajúceho na adrese jeho prevádzky, v ktorej je prijatie reklamácie možné s ohľadom na sortiment predávaného tovaru, prípadne aj v sídle alebo mieste podnikania. Za okamih uplatnenia reklamácie sa považuje okamih, kedy predávajúci dostal od kupujúceho reklamovaný tovar.

7.6. Ďalšie práva a povinnosti strán súvisiace so zodpovednosťou predávajúceho za vady môže upraviť reklamačný poriadok predávajúceho.

Upozorňujeme, že nie je možné riešiť reklamáciu svojimi a inými spôsobmi - bez posúdenia reklamačného oddelenia - také reklamácie budú ihneď zamietnuté.

  • Nemožno teda zaslať alebo prísť na prevádzkareň položiť diely a chcieť okamžite platbu, že ste si už objednali ďalšie sami. Mnohí obchodníci posielajú poškodené diely, prasknuté diely, ohnuté a potrhané flexy, ktoré u výstupe prechádza kontrolou a odišli plne v poriadku, vracia diely, ktoré neboli zakúpené v našej spoločnosti a skúša rôzne varianty, kde diely vrátiť. LCD, sklíčka, stredové diely, dotykovky - všetky tieto diely majú naše ochranné plomby, razenie, vodoznaky a skryté pečiatky - bez tohto - zoškrabané plomby či dokonca žiadneho značenie reklamácia taktiež nebude uznaná.
  • Voľba vrátenie peňazí je u IČ / DIČ obchodníkov iba pri chybných nefunkčných dieloch a LCD odskúšaných vopred a riadne posúdených reklamačným oddelením a vedením spoločnosti.
  • Reklamácia LCD a dotykové vrstvy užité, lepené skrutkované už nebudú prijaté.
  • Záruka sa nevzťahuje na neodbornú montáž, teda ak diel nebol montovaný priamo našou spoločnosťou.
  • Záruka sa nevzťahuje na reklamácie LCD iPhone, Samsung a Nokia - pokiaľ nie sú menené v autorizovanom servise.

DOKUMENTY NA STIAHNUTIE

 Formulár pre uplatnenie reklamácie

 Formulár pre odstupenie od zmluvy

 Poučenie o práve na odstupenie od zmluvy

 

Prihláste sa prosím znovu

Ospravedlňujeme sa, ale Váš CSRF token pravdepodobne vypršal. Aby sme mohli Vašu bezpečnosť udržať na čo najvyššej úrovni, potrebujeme, aby ste sa znovu prihlásili.

Ďakujeme za pochopenie.

Prihlásenie