Stránka 1 z 1 - 19 položiek celkom
HOCO kábel USB 3v1 Lightning + microUSB + USB-C 2A X75 čierny Kód: 594912
VEGER kábel 3v1 USB-A > USB-C/ Lightning/ micro USB 2A V303 1,2 m čierny Kód: 594859
Cestovná rýchlo nabíjačka Forcell 2x USB-C 3A 35W s PD a Quick Charge 4.0 Kód: 584828
Cestovná rýchlo nabíjačka Forcell GaN 65W / 3A s PD a Quick Charge 4.0 Kód: 444022

Cestovné adaptéry sú praktické a multifunkčné príslušenstvo, ktoré umožňuje pripojiť a nabíjať vaše elektronické zariadenia, ako sú mobilné telefóny, notebooky, tablety, fotoaparáty a ďalšie, na rôzne zásuvky a elektrické rozvody po celom svete.

Tieto adaptéry majú obvykle kompaktný a skladateľný dizajn, čo z nich robí ľahko prenosné a vhodné pre cestovanie. Sú vybavené rôznymi typmi zásuviek a konektorov, ktoré sa prispôsobia miestnym elektrickým systémom v rôznych krajinách a regiónoch.

S cestovnými adaptérmi sa nemusíte obmedzovať na používanie svojich elektronických zariadení iba doma alebo v mieste s rovnakým typom zásuvky. Počas cestovania môžete bezpečne a jednoducho pripojiť svoje zariadenia do miestnych elektrických rozvodov bez obáv z nepohodlia alebo potreby ďalších adaptérov.

Tieto adaptéry sú neoceniteľné pre častých cestovateľov, turistov a obchodných ľudí, ktorí potrebujú svoje zariadenia plne funkčné aj na medzinárodných destináciách. Vďaka nim môžete pohodlne a bezstarostne užívať svoje elektronické zariadenia kdekoľvek na svete a udržiavať si nezávislosť a pripojenosť počas vašich ciest.