Stránka 1 z 1 - 14 položiek celkom
Univerzálna cestovná nabíjačka Forcell 2A s dvomi USB konektormi Kód: 437030
Skladacia cestovná nabíjačka Qi 3in1 15W s MagSafe, čiena (P14) Kód: 586435
Cestovná rýchlo nabíjačka Forcell GaN 65W / 3A s PD a Quick Charge 4.0 Kód: 444022

Cestovné adaptéry sú praktické a multifunkčné príslušenstvo, ktoré umožňuje pripojiť a nabíjať vaše elektronické zariadenia, ako sú mobilné telefóny, notebooky, tablety, fotoaparáty a ďalšie, na rôzne zásuvky a elektrické rozvody po celom svete.

Tieto adaptéry majú obvykle kompaktný a skladateľný dizajn, čo z nich robí ľahko prenosné a vhodné pre cestovanie. Sú vybavené rôznymi typmi zásuviek a konektorov, ktoré sa prispôsobia miestnym elektrickým systémom v rôznych krajinách a regiónoch.

S cestovnými adaptérmi sa nemusíte obmedzovať na používanie svojich elektronických zariadení iba doma alebo v mieste s rovnakým typom zásuvky. Počas cestovania môžete bezpečne a jednoducho pripojiť svoje zariadenia do miestnych elektrických rozvodov bez obáv z nepohodlia alebo potreby ďalších adaptérov.

Tieto adaptéry sú neoceniteľné pre častých cestovateľov, turistov a obchodných ľudí, ktorí potrebujú svoje zariadenia plne funkčné aj na medzinárodných destináciách. Vďaka nim môžete pohodlne a bezstarostne užívať svoje elektronické zariadenia kdekoľvek na svete a udržiavať si nezávislosť a pripojenosť počas vašich ciest.