Powerbanka FORCELL F-Energy MagStand F10K2 10000 mAh 20W kompatibilná s MagSafe čierna

Značka: Forcell

Forcell MagStand je powerbanka vytvorená pre ľudí, ktorí si vážia svoj čas. Vyniká nielen kapacitou 10 000 mAh a obľúbenými portami USB-C a USB-A, ale predovšetkým možnosťou bezdrôtovo nabíjať niektoré zariadenia podporujúce technológiu MagSafe, napr. iPhone.

Dostupnosť K dodaniu
Môžeme doručiť do:
24.4.2024
Možnosti doručenia
Kód: 596616
€33,60 / ks €28 bez DPH
Powerbanka FORCELL F-Energy MagStand F10K2 10000 mAh 20W kompatibilná s MagSafe čierna
Značka: Forcell
Powerbanka FORCELL F-Energy MagStand F10K2 10000 mAh 20W kompatibilná s MagSafe čierna
Novinka

Forcell MagStand je powerbanka vytvorená pre ľudí, ktorí si vážia svoj čas. Vyniká nielen kapacitou 10 000 mAh a obľúbenými portami USB-C a USB-A, ale predovšetkým možnosťou bezdrôtovo nabíjať niektoré zariadenia podporujúce technológiu MagSafe, napr. iPhone. Moderný, ľahký dizajn so stojanom sa premieta do komfortu a zabudovaný bezpečnostný systém poskytuje ochranu počas používania.

Plný energie
MagStand zabezpečí, že vaše zariadenia budú vždy pripravené na akciu. Zabudnite na vybitý telefón, tablet alebo konzolu! Kapacita 10 000 mAh umožňuje niekoľkonásobné doplnenie energie v akomkoľvek zariadení a vďaka LED diódam môžete ľahko skontrolovať stav batérie samotnej powerbanky.

S káblom alebo bez neho
Stojan Forcell MagStand s portami USB-C a USB-A umožňuje káblové nabíjanie až dvoch zariadení súčasne v pomerne krátkom čase vďaka technológii Power Delivery 20 W a Quick Charge 3.0. Okrem toho môžete využiť indukčné dopĺňanie energie zariadení, ktoré podporujú technológiu MagSafe, napríklad iPhone. S našou powerbankou ako spoločníkom na cestách sa nemusíte obávať o svoju obľúbenú elektroniku.

Splňte svoje potreby
Powerbank Forcell je kombináciou funkčnosti s úplným komfortom a bezpečnosťou. Výrobok s tenkým, ľahkým dizajnom a stojanom má zabudovaný 5-stupňový systém ochrany, ktorý okrem iného minimalizuje riziko skratu, prebitia, prepätia alebo prehriatia. Zariadenie bolo navrhnuté tak, aby spĺňalo požiadavky leteckých dopravcov, čo umožňuje bez problémov ho vziať na palubu lietadla.


Dodatočné parametre

Kategória: Kapacita 5100 - 10000 mAh
Farba: Čierna
Kapacita batérie mAh: 5000 - 10000 mAh

Buďte prvý, kto napíše príspevok k tejto položke.

Len registrovaní užívatelia môžu pridávať články. Prosím prihláste sa alebo sa registrujte.

Nevypĺňajte toto pole:

Podobné produkty