Handsfree

Handsfree k mobilnému telefónu je veľmi praktický doplnok, vďaka ktorému môžete bezpečne telefonovať napríklad za jazdy v aute. Môžete sa tak plne venovať riadeniu alebo inej činnosti, a pritom vybaviť pohodlne hovor. Bez tohto zariadenia si dnes už málokto vie prestaviť bežný pracovný deň. Najmä teda tí, ktorí trávia veľa času v aute.

V našej ponuke nájdete kvalitné handsfree do auta v rôznom prevedení. Pred nákupom konkrétneho typu si najprv ujasnite, či ho budete používať iba v automobile, alebo tiež v domácnosti či v kancelárii. A podľa toho by sa mal odvíjať váš nákup. V našej ponuke nájdete rôzne typy.

Môžete zakúpiť buď handsfree sady, ktoré sa pripájajú ku každému telefónu za pomoci konektora. Ide jednoducho o kábel, ktorý obsahuje mikrofón s tlačidlom a k tomu jedno či dve slúchadlá. To je lacnejší variant. Ovšem oveľa praktickejšie je bezdrôtové handsfree, ktoré funguje s pomocou bluetooth pripojenia. Headsety v tomto sortimente sú veľmi rozšírené. Veľkou výhodou je, že spolupracujú prakticky so všetkými telefónmi.

 

Najpredávanejšie

  • Radiť podľa:
  • 36 položiek celkom

Stránka 1/1

Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.